loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

UWAGA! KONKURS „WIEDZĄ ZABIĆ WIRUSA”!

Administrator

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Koneckiego,zdjęcie GRZEGORZ PIEC-STAROSTA...

w obecnym czasie w ramach akcji #zostanwdomu, zapraszamy Was do udziału w konkursie  pn. „Wiedzą zabić wirusa”.  Chcemy zaproponowaną treścią wypełnić powyższe hasło. Liczymy, że zmagania i rywalizacja z zakresu wiedzy na temat naszej małej ojczyzny, pozwolą choć w części, stać się chwilą potrzebnego wytchnienia i pożyteczną rozrywką.

Poniżej przedstawiamy regulamin.Zapoznaj się i weź udział !

Przypominamy, że pierwszy zestaw pytań już w poniedziałek tj. 30 marca 2020 r.

Oczywiście w samo południe !

 

/-/Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI

Regulamin konkursu – (plik.pdf)

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA DLA SZPITALA W KOŃSKICH

Administrator

PODZIĘKOWANIE

Zarząd Powiatu Koneckiego składa serdeczne podziękowanie Zarządowi Województwa Świętokrzyskiego za przekazanie Szpitalowi Specjalistycznemu św. Łukasza w Końskich wsparcia finansowego w wysokości 1 300 000,00 zł.

Dzięki tej decyzji w szybkim tempie zostaną uruchomione pieniądze na walkę z koronawirusem, pochodzące z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa.

zdjęcie ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚWIĘT...  zdjęcie ZARZĄD POWIATU KONECKIEGO...

Czytaj więcej...

INFORMACJA

Administrator

koronawirus top

Zgodnie z informacją udzieloną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Końskich, Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 26 marca 2020 r. – według stanu na godzinę 1400– na terenie Powiatu Koneckiego nie odnotowano przypadków koronawirusa. 333 osób zostało poddanych kwarantannie, 6 osób poddanych jest nadzorowi epidemiologicznemu.

/-/Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI

...

Administrator

OGŁOSZENIE STAROSTY KONECKIEGO
z dnia 25 marca 2020 r.

w sprawie ograniczenia w wykonywaniu zadań publicznych przez Starostwo Powiatowe
w Końskich

Na podstawie §10 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 491 i 522 )

wprowadzam w dniach od 26 marca do 11 kwietnia 2020 r.

ograniczenia w wykonywaniu zadań publicznych przez Starostwo Powiatowe w Końskich

polegające na:

1)  wyłączeniu z bezpośredniej obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Końskich załatwiających sprawy w budynku administracyjnym Starostwa przy ul. Stanisława Staszica 2;

2)  wyłączeniu z bezpośredniej obsługi interesantów załatwiających sprawy w pomieszczeniach Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich,
ul. Gimnazjalna 41B

W związku z powyższym, od 26 marca 2020 r. osoby nie będące pracownikami Starostwa Powiatowego w Końskich nie będą mogły wejść do budynku administracyjnego Starostwa znajdującego się przy ul. Stanisława Staszica 2 w Końskich oraz pomieszczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich, ul. Gimnazjalna 41B.

Załatwianie spraw będzie odbywało się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem Starostwa pod numerami i adresami dostępnymi na stronie internetowej powiatu www.konecki.powiat.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.pl

Do Państwa dyspozycji pozostają również ogólne numery telefonów, za pośrednictwem których otrzymacie podstawowe informacje:

·       (41) 260 48 35 (System Interaktywnej Obsługi Klienta)  

·       (41) 260 47 00 (Sekretariat Starosty Koneckiego)

Proszę również o składanie wniosków, podań, pism oraz innych dokumentów pocztą tradycyjną na adres: ul. Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie lub elektronicznie za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres skrytki: /kiwoa2294x/SkrytkaESP

Osoby, które chcą dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych.

/-/ Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI

STAROSTWO POWIATOWE DLA KONECKICH POLICJANTÓW

Administrator

Niedawno pisaliśmy o cennych inicjatywach TWRP zdjęcie STAROSTWO DLA...„Wszechnica Konecka” i WTZ w Końskich czy koneckiej firmy „Expran Group”, którzy szyjąc maseczki i produkując płyny do higienizacji dłoni, dokładają swoją cegiełkę w walce z koronawirusem w naszym powiecie. W okresie, gdy walka z tą epidemią wkracza w następny etap, pojawiają się nowe rozporządzenia dotyczące zabezpieczeń, należy zwrócić szczególną uwagę na osoby, które wykonując swoje zadania i obowiązki służbowe są potencjalnie bardziej narażone na zakażenie.

Czytaj więcej...

DRODZY MIESZKAŃCY POWIATU KONECKIEGO!

Administrator

Chciałbym zaprosić każdego z Was do udziału w ankiecie na temat strony internetowej powiatu koneckiego. Czego oczekujesz od strony internetowej powiatu? Z jakimi problemami się borykasz, kiedy próbujesz załatwić swoją sprawę? Co Ci się podoba na stronie, a co Ci przeszkadza?
Chcemy, żeby strona internetowa powiatu koneckiego odpowiadała potrzebom Naszych Mieszkańców, żeby dostęp do informacji był łatwy, a załatwianie spraw urzędowych – szybkie i proste. Dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w ankiecie na temat strony internetowej Urzędu. Wystarczy kliknąć na link, odpowiedzieć na kilka pytań i podzielić się swoimi oczekiwaniami i opiniami. https://usabi.li/do/5c6bfc31b6a/a88f

Czytaj więcej...

CENNA INICJATYWA LOKALNEJ FIRMY

Administrator

W dniu 23 marca konecka firma „Expran Group” zdjęcie CENNA INICJATYWA...przekazała, na ręce Starosty Koneckiego - Grzegorza Pieca i Członka Zarządu - Jarosława Staciwy, płyny do higienizacji dłoni na potrzeby jednostek powiatowych. Inicjatorem akcji był Radny Powiatowy - Wojciech Owczarek. Jak twierdzą właściciele firmy, w obecnym czasie dostosowali produkcję tak, by zabezpieczyć rynek lokalny w te deficytowe środki. Płyny są też dystrybuowane w mniejszych pojemnościach, by pracownicy mogli korzystać z nich w razie potrzeby.

Czytaj więcej...