loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

AKCJA TWRP „WSZECHNICA KONECKA” – MASECZKI OCHRONNE DLA POTRZEBUJĄCYCH

Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym ze zwalczaniem zdjęcie AKCJA WSZECHNICY...epidemii koronawirusa Towarzystwo Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka” zainicjowała akcję szycia masek ochronnych, które będą mogły być wykorzystywane przez osoby odbywające kwarantannę lub wymagającym takiego zabezpieczenia przy niesieniu pomocy potrzebującym. Z pozyskanych na ten cel materiałów w chwili obecnej maseczki wykonywane są przez pracowników w Warsztatach Terapii Zajęciowej we współpracy z Zespołem Opieki Zdrowotnej w Końskich.

Wszystkich chętnych, którzy dysponują czasem i maszynami do szycia zapraszamy do pomocy. Niezbędne materiały i szablony do wykonywania maseczek są w dyspozycji tej placówki. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej – Barbarą Zbylut tel. 503 356 711.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - AKCJA WSZECHNICY KONECKIEJ...

2  3

fot. Jarosław Staciwa

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich