loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

POLSTAR - FABRYKA DRZWI

Na koneckim rynku pojawiła zdjęcie POLSTARsię nowa, uroczyście otwarta 16 lipca 2016 r., firma Polstar, zajmująca się produkcją drzwi. To firma wykorzystująca najnowsze technologie i innowacje. Głównym udziałowcem i inwestorem jest pochodzący z Czermna Tomasz Michalski.

„Spędziłem tutaj 19 – lat swojego życia i chciałem zrobić coś dobrego dla gminy, regionu i jego mieszkańców. Pierwsze drzwi sprzedałem w 2007 roku na warszawskiej Pradze. Zawsze marzyłem o stworzeniu znaczącej firmy w tej branży. Po kilku latach zmagań udało się przejść do sprzedaży internetowej, dzięki czemu mieliśmy możliwość konkurować z dużymi sieciami handlowymi. Właśnie wtedy, krok po kroku, budowaliśmy kapitał, który umożliwił realizację dzisiejszej inwestycji. Ale żeby osiągnąć ostateczny cel, musimy inwestować w prace badawczo – rozwojowe, poszukiwać innowacji i systematycznie zwiększać produktywność. Chcielibyśmy, żeby nie były to tylko drzwi, ale produkty o dużej wartości dodanej, które będą mogły być sprzedawane również za granicą” - podkreślał główny udziałowiec i inwestor firmy Polstar – Tomasz Michalski.

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, jak znoszą nasz sukces, a po twarzach widzę, że z wielką serdecznością i otwartością przyjmujemy to wydarzenie. To przykład firmy rodzinnej, gdzie potrafi łączyć się zapał i młodość z doświadczeniem. Jestem na pierwszym otwarciu zakładu, gdzie tak wyraźnie podkreśla się element strategii i celu, do którego Państwo dążą” - zaznaczył Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas.

 

GALERIA - POLSTAR...

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich

 

„Powiat Konecki jest dumny z takich inwestycji. Wierzę w wasze powodzenie”- mówił Starosta Konecki – Bogdan Soboń.

„Gratuluje pomysłu, który z jednej strony wprowadza nowoczesne rozwiązania, a z drugiej daje miejsca pracy” – powiedziała prof. Lidia Dąbek – dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Świętokrzyskiej. Firma, jak zapewniają jej twórcy, będzie współpracować z Politechniką Świętokrzyską w dziedzinie prac badawczo – rozwojowych, a szczególnie zainteresowana jest wszelkimi innowacjami. Pracami ma kierować prof. Jerzy Piotrowski z Politechniki Świętokrzyskiej.

Prezesem Polstaru został Stanisław Michalski. Goście mieli również niepowtarzalną okazję zwiedzenia linii produkcyjnej, na której będą powstawać markowe produkty firmy. W podniosłej chwili przecięcia symbolicznej wstęgi udział wzięli: Tomasz Michalski – udziałowiec i główny inwestor - Polstaru, Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Bogdan Soboń - Starosta Konecki, Henryk Konieczny – Wójt Gminy Fałków, Stanisław Michalski – prezes Polstaru, oraz inż. Tomasz Śniegowski – odpowiadający za sprawy wdrożeń i rozwoju technologii w firmie Polstar.

Opracował: Paweł Kubiak

 

Video - UWAGA!!! Jeśli twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje proponowanego formatu - wideo