loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Nagrody & wyróżnienia

 

zoz 2017

Podczas XVIII Edycji Kuźnic Koneckich wręczony został również "Diament" Marki Koneckiej, przyznawany za wybitne osiągnięcia. To szczególne wyróżnienie trafiło do Specjalistycznego Szpitala im. św. Łukasza w Końskich, który może poszczycić się wysoko rozwiniętą specjalistą usług, w tym nowoczesną pracownią hybrydową na oddziale chirurgii naczyń.

 

radoszyce 2017

Przyznany został tytuł "Przyjaciela Kuźnic", którym Zarząd obdarował Gminę Ruda Maleniecka, na terenie której od początku odbywał się pierwszy dzień wydarzenia, Stowarzyszenie "Radosze" z Radoszyc, którzy wspierali poprzednie edycje odbywające się w Galerii Sztuki "Biłasówka" w Radoszycach oraz Auto-Komis Daniel Zych z Rudy Białaczowskiej.

cz f 2017

Środowisko przedsiębiorców zrzeszonych w Powiatowym Forum Pracodawców wyróżniło tytułem "Alchemika" konecką firmę PPHU Prasmet Stacja Paliw Orlen Ryszarda Żyszczyńskiego, zaś Międzyszkolne Forum Wolontariatu uznało "Kowalem Losu" akcję "MOTO SERCE", promującą idee krwiodawstwa, a prowadzoną przez motocyklistów zrzeszonych w "Czarnej Flocie".

Podczas gali wręczone zostały też "Gwoździe Sezonu", wyróżnienia przyznawane przez środowisko dziennikarskie i artystyczne dla osób wyróżniających się w dziedzinie animacji społeczno-kulturalnych oraz w szeroko rozumianej kulturze. Te trafiły do: Piotra Salaty i Pauliny Tarasińskej, ale też redaktor Echa Dnia" Marzeny Kądzieli za jej ubiegłoroczny benefis, który jednomyślnie okrzyknięty został najlepiej zorganizowanym wydarzeniem kulturalnym.

salata 2017  tarasinska 2017