loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

VI MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SUDOKU - ELIMINACJE POWIATOWE

Administrator

Organizatorem VI Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół zdjęcie sudokuPonadgimnazjalnych w Sudoku – Kielce 2012/2013 roku jest Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach. Patronat nad Mistrzostwami objął Świętokrzyski Kurator Oświaty, a same Mistrzostwa prowadzone są w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. 12 marca br. w Starostwie Powiatowym w Końskich odbył się drugi etap rywalizacji, w którym uczestniczyło 5 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu koneckiego. Grupę 15 uczniów wraz z opiekunami, w imieniu Bogdana Sobonia – starosty koneckiego przywitał Krzysztof Stachera – naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Końskich.

Podczas eliminacji powiatowych uczestnicy Mistrzostw rywalizowali zarówno w kategorii indywidualnej jak i drużynowej. Wszyscy mieli do rozwiązania jedno zadanie w kategorii indywidualnej, oraz trzy zadania w kategorii zespołowej, o różnym stopniu trudności, na rozwiązanie których przewidziano maksymalnie po 90 minut. Powiatową Komisję Konkursową powołaną przez starostę koneckiego reprezentowali: Marcin Wiaderny – przewodniczący, Karolina Gąszcz – członek oraz Paweł Kupis – członek. Ostatecznie w kategorii indywidualnej zwyciężyła uczennica reprezentująca II LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Końskich – Monika Nowak. Drugie miejsce zajęła Magdalena Maślanka z I LO im. KEN w Końskich, natomiast trzecie miejsce zdobyła Magdalena Grzegorczyk reprezentująca ZSP Nr 3 w Końskich. W kategorii zespołowej zwyciężyli uczniowie z I LO w Końskich i to oni będą reprezentować powiat konecki na eliminacjach wojewódzkich, które przeprowadzone zostaną do końca kwietnia 2013 roku.

 

GALERIA - SUDOKU 2013 ...

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich