loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

NAJLEPSI LEKARZE W 2012 ROKU W POWIECIE KONECKIM

Paweł Goraj - Administrator

Bezkonkurencyjnymi lekarzami zdjęcie lekarz rokuw 2012 roku w powiecie koneckim okazali się:

 

  1. Cezary Struzik – specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii
  2. Marian Sierant - internista, kardiolog

  3. Jerzy Chmielnicki – specjalista chorób wewnętrznych

Wszyscy Panowie pracują w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Łukasza w Końskich. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się podczas specjalnej gali w dniu 23 lutego 2013 roku w kieleckim Grand Hotelu.

 

 

Na uroczystej gali z przyczyn zawodowych nie mógł, być obecny doktor Marian Sierant, który w dniu 12 marca br. w Starostwie Powiatowym w Końskich osobiście odebrał wyróżnienie od Zarządu powiatu koneckiego. Laureatowi za zajęcie II miejsca w Plebiscycie Lekarza Roku 2012 w powiecie koneckim wręczali: Bogdan Soboń – przewodniczący Zarządu, Andrzej Marek Lenart – wiceprzewodniczący Zarządu powiatu. Organizatorem plebiscytu było Echo Dnia i Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ, natomiast patronat honorowy objęli: wojewoda świętokrzyski – Bożentyna Pałka – Koruba, marszałek województwa świętokrzyskiego – Adam Jarubas oraz starostowie i burmistrzowie naszego regionu. „Gratuluję serdecznie Panie doktorze tego zaszczytnego wyróżnienia, które z pewnością daje wiele satysfakcji w Pańskiej niełatwej pracy. Jestem przekonany, że Pana dbałość i zaangażowanie o każdego pacjenta jest wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń lekarzy, którym przyjdzie pełnić tą niezwykle odpowiedzialną misję”- mówił i gratulował starosta konecki.

 

GALERIA - LEKARZ ROKU ...

fot. arch. echodnia.eu, Starostwo Powiatowe w Końskich