loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W TOWARZYSTWIE PRZYJACIÓŁ DZIECI

Administrator

14 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 2 w Końskich zdjęcie tpd mikołajodbyło się od dawna wyczekiwane przez podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Końskich spotkanie z Mikołajem. Mikołajowi towarzyszył miedzy innymi starosta konecki Bogdan Soboń, który w asyście Marii Stanek – prezes TPD i Krzysztofa Stachery – naczelnika Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego, Krzysztofa Jasińskiego – wiceburmistrza oraz Krystyny Milczarek – naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UMiG, uczestniczyli w obdarowywaniu najmłodszych upominkami. „Jednym z przepisów TPD na udane Święta jest z pewnością spełnianie zwykłych przyziemnych marzeń.

Dla naszych podopiecznych jest to, na pewno spotkanie z Mikołajem i zostanie obdarowanym prezentem, co corocznie w miarę możliwości i przy wsparciu sponsorów staramy się czynić. Cieszę się ogromnie, że zarówno władze powiatu jak i miasta oraz sponsorzy są z nami zawsze obecni, przyczyniając się jednocześnie do tych Dobrych Zdarzeń. Dziękując władzom jak i sponsorom nie mogę zapomnieć o współpracownikach TPD, wolontariuszach , Pani dyrektor SP Nr 2 – Bożenie Patrzałek, pedagogach i chcę z całego serca bardzo serdecznie im podziękować za pomoc oraz wsparcie i jednocześnie życzyć wszystkim ciepłych, zdrowych pełnych miłości Świąt” - mówiła prezes TPD – Maria Stanek.

 

„Wręczając Mikołajkowe prezenty dostrzegamy niezwykłą radość na ustach dzieci, a to jeden z najpiękniejszych momentów w naszym życiu. Dziękuję zarówno Pani prezes Marii Stanek jak i całemu TPD za wspaniałą pracę i ogromne poświęcenie, które dziś owocuje tym niezwykłym uśmiechem. Takie spotkania są również pewna życiową lekcją, która uświadamia nam, że świat wokół nas może być odrobinę lepszy” - mówił Bogdan Soboń – starosta. Paczki otrzymało około 280 dzieciaków z rodzin o najniższych dochodach, które zostały wytypowane przez poszczególnych pedagogów z terenu powiatu i miasta. Przed wręczeniem prezentów wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać i obejrzeć montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci ze SP Nr 2 w Końskich.

 

GALERIA - Mikołajki z TPD ...