loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ZAWODY WĘDKARSKIE - KONECKA RYBA 2012

Paweł Goraj - Administrator

22 września 2012 roku w ramach „Święta zdjęcie zawody wędkarskieHodowców Ryb i Wędkarzy – Konecka Ryba 2012” na terenie zbiornika wodnego w Maleńcu rozegrano zawody wędkarskie. W zawodach drużynowych uczestniczyło 7 drużyn, poniżej przedstawiamy ostateczną klasyfikację:

  1. MUDAR KIELCE

  2. PZW RADOSZYCE

  3. PZW KOŁO MIEJSKIE KOŃSKIE

  4. PZW KRASNA

  5. PZW NEPTUN KOŃSKIE

     

  6. PZW KLUCZEWSKO

  7. PZW WŁOSZCZOWA

Sędzią głównym zawodów był Pan Stanisław Malasiński, który w asyście sędziów stanowiskowych - Mieczysława Bąka, Krzysztofa Borunia, Karola Suchenka i Krzysztofa Relidzyńskiego oraz wędkarzy i obserwatorów dokonywali skrupulatnego ważenia złowionych ryb. Indywidualnie bezkonkurencyjnym okazał się zawodnik z sektora seniorów oznaczonego literką B – Piotr Binkowski, który z wagą 3760 zdeklasował pozostałych zawodników. Drugie miejsce w sektorze C wywalczył Grzegorz Szczegielniak, natomiast trzecią lokatę w sektorze B wywalczył Łukasz Strzelecki. Według listy startowej zawody podzielono na 3 sektory, gdzie znajdowało się po 7 zawodników w każdym. Sektor A reprezentowali juniorzy, sektor B i C seniorzy. Na zwycięzców czekały nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy, które osobiście wręczali zawodnikom Bogdan Soboń – starosta, Andrzej Drzazga – prezes Zarządu Okręgowego PZW w Kielcach, Piotr Pałgan – przewodniczący Rady Gminy w Rudzie Malenieckiej i Stanisław Malasiński – sędzia główny zawodów. Puchary oraz nagrodę specjalna ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Końskich w postaci – kombajnu super kosz wędkarski wręczono na uroczystościach głównych w Rudzie Malenieckiej. „Ciesze się, że po odbytych zawodach możecie Państwo odpocząć. Wiem, że połowy były obfite w porównaniu do Baryczy, Panowie mówili, że różnica była znaczna. Jednak bez względu na wyniki, chociaż wiem, że są one dla Państwa bardzo ważne, to jednak uważam, że równie istotnym aspektem jest kontakt z przyrodą i możliwość przebywania nad wodą, które z pewnością są niezwykle przyjemne i relaksujące. Gratuluję zwycięzcom” - mówił Bogdan Soboń – starosta. Fundatorem wszystkich nagród były: PZW Zarząd Okręgu w Kielcach oraz Starostwo Powiatowe w Końskich. Podczas zawodów odbyła się również ceremonia uwolnienia KARPIA, której w asyście Ryszarda Zawadzkiego – jednego z hodowców ryb, dokonał starosta konecki. Starosta uwalniając Karpia życzył wszystkim, aby wędkując łowili takie właśnie dorodne okazy. „W imieniu własnym jak i kolegów chciałbym Panu staroście podziękować za tak miłe przyjęcie nas wędkarzy i mamy nadzieję jednocześnie, że ta współpraca będzie między nami dalej kontynuowana” - dziękował Stanisław Malasiński – sędzia główny zawodów.