loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

29 czerwca – w tym roku szkolnym to zdjęcie zakończenie szkołyupragniony dzień dla każdego ucznia - oznacza on początek wakacji. To również wtedy nauczyciele podsumowują całoroczne zmagania w zdobywaniu wiedzy przez swoich podopiecznych. Dyrektor ZSP nr 1 w Końskich Beata Jakubowska przyznała, że bardzo ją cieszy docenienie przez rodziców dotychczasowych działań szkoły i obdarzenie jej zaufaniem. „ Mamy bardzo dobrą kadrą pedagogiczną. Ważne jest też, że w zajęciach z najmłodszymi jest wiele elementów zabawy - powiedziała dyrektor. W czasie uroczystości zakończenia roku w koneckiej placówce obecni byli – wicekurator świętokrzyskiej oświaty – Grzegorz Bień, starosta konecki – Bogdan Soboń oraz radny powiatowy – Robert Plech.

 

Wszyscy, wręczając najlepszym uczniom nagrody – dziękowali za zaangażowanie i trud w zdobywaniu wiedzy, jednocześnie życząc miłych i słonecznych wakacji. Niech czas odpoczynku pozwoli odetchnąć i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami. Na zakończenie spotkania zaprezentowano krótką część artystyczną zawierającą elementy muzyczne oraz formę „dziennika telewizyjnego”, który przedstawił w telegraficznym skrócie życie ucznia w trakcie roku szkolnego.

 

Galeria - Zakończenie roku ...