loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie informacyjne dot. tworzenia miejsc pracy w Przedsiębiorstwach Społecznych

Paweł Goraj - Administrator

Starosta Powiatu Koneckiego - Grzegorz Pieczdjęcie plakatu z opisem zaproszenia na spotkanie oraz Kielecko - Ostrowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym tworzenia miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych, które odbędzie się w dniu 22 marca 2024 r. w godzinach 10.00 – 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Końskich.

Celem spotkania jest: prezentacja najważniejszych zasad wsparcia dotacyjnego na tworzenie miejsc pracy, omówienie procedur przygotowania, złożenia i oceny biznesplanu, szczegółowe omówienie obowiązków, jakie spoczywać będą na podmiotach, które uzyskają dofinansowanie na utworzenie miejsc pracy. Spotkanie ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny. Spotkanie poprowadzi Dariusz Kurcman – przedstawiciel KOOWES.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli lokalnych władz z gmin i powiatu oraz organizacji pozarządowych, instytucji kultury i sportu, turystyki, podmiotów wspierających sektor ekonomii społecznej (PUP, OPS, PCPR), przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni socjalnych, a także przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców z obszaru powiatu koneckiego.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do dnia 20 marca 2024 r. e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/ZgTwiAaQzqL9K1e17

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z doradcą ogólnym – Joanną Sędziejewską pod numerem 731 228 900.