loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Cenne informacje na temat Funduszy Europejskich

Paweł Goraj - Administrator

W poniedziałek 18 marca w sali zdjęcie prowadzącej spotkanie na sali konferencyjnejkonferencyjnej koneckiego starostwa odbyło się spotkanie adresowane do przedsiębiorców z terenu naszego powiatu. Organizatorem wydarzenia były: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Tematyka dotyczyła możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój firmy w ramach różnych programów operacyjnych finansowanych ze środków Funduszy Europejskich w perspektywie na lata 2021-2027. Kompleksowa wiedza w tym zakresie może ułatwić i usprawnić proces pozyskania środków na rozwój oraz zwiększenie efektywności koneckich firm, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego zarówno powiatu koneckiego, jak i regionu świętokrzyskiego.

 

Spotkanie zainaugurował marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, a udział w nim oprócz przedstawicieli koneckich firm i starostwa wzięli: członek Zarządu Powiatu Dariusz Banasik i zastępca dyrektora Departamentu Kontroli i Certyfikacji Dariusz Kowalski.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Cenne informacje...

2  3  4

5  6  7

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich