loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Podsumowanie 2023 roku i nowe plany OSP Kozów

Paweł Goraj - Administrator

W sobotę, 17 lutego 2024 r. odbyło się zdjęcie grupowe zarządu i przedstawicieli OSP w Kozowiezebranie druhów – strażaków OSP w Kozowie, podsumowujące działania podejmowane w poprzednim roku. Podczas tych obrad został również uchwalony plan działalności i plan finansowy na rok bieżący. Jest to już kolejne spotkanie z cyklu zebrań sprawozdawczo - wyborczych w naszym powiecie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Konecki - Grzegorz Piec, pełniący funkcję Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP, Wójt Gminy i jednocześnie Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP - Jarosław Pawelec oraz przewodnicząca Rady Gminy Smyków - Danuta Jarek.

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku strażacy z Kozowa pozyskali ponad 5 tysięcy złotych na zakup specjalistycznych ubrań do akcji ratunkowych. Wszystko to dzięki udziałowi w ekologicznej akcji Game4Planet zorganizowanej przez Vive Textile Recycling.

Game4Planet to projekt społeczno - edukacyjny oparty na propagowaniu idei gospodarki obiegu zamkniętego. Chodzi o wykorzystywanie materiałów, produktów użytkowych, ponownie by zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska i zużycie wody do produkcji kolejnych nowych ubrań.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Podsumowanie 2023 roku...

2  3  4

5  6