loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Manewry Mechanik 2024

Paweł Goraj - Administrator

W środę 7 lutego młodzież z zdjęcie grupowe klasy mundurowejdrugich klas popularnego „Mechanika”, czyli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 po raz kolejny uczestniczyła w zawodach sportowo - obronnych. Rywalizowano w trzech dyscyplinach: celność na wirtualnej strzelnicy, sprawność fizyczna na torze przeszkód i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. O godzinie 10.00 w uroczyście zainaugurowali to wydarzenie dyrektor placówki Beata Jakubowska i starosta Grzegorz Piec, któremu towarzyszyli członek Zarządu Powiatu Jarosław Staciwa i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukasz Kubka oraz naczelnicy Agata Centkowska (Wydział Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia) i Marian Wikiera (Wydział Promocji i Kultury).

Uczestnicy podzieleni na cztery grupy zawzięcie rywalizowali przez ponad 2 godziny, pragnąc osiągnąć jak najlepsze wyniki punktowe, bowiem to właśnie suma punktów z trzech wspomnianych na wstępie sprawności decydowała o indywidualnym zwycięstwie w zawodach.

Po podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców w kategorii chłopców i dziewcząt. Laureatom puchary, a wszystkim uczestniczącym pamiątkowe dyplomy wręczyli starosta Grzegorz Piec i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukasz Kubka. Oficjalne podsumowanie zakończyło wspólne zdjęcie uczniów z przedstawicielami władz powiatu i inicjatorem tego wydarzenia, opiekunem klas mundurowych Witoldem Fitasem.

Tabele ze szczegółowym wykazem punktów w poszczególnych konkurencjach przedstawiamy na przedostatnim zdjęciu.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Manewry...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich