loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Zebrania sprawozdawcze OSP w naszym powiecie rozpoczęte

Paweł Goraj - Administrator

Pierwszy kwartał to okres, kiedy jednostki zdjęcie grupowe uczestników z zebraniaOchotniczych Straży Pożarnych podsumowują swoją działalność za miniony rok. Na początku lutego odbyły się już pierwsze zebrania sprawozdawcze w Ochotniczych Strażach Pożarnych z terenu powiatu koneckiego. W sobotę 3 lutego starosta Grzegorz Piec, komendant powiatowy PSP Ryszard Stańczak i zastępca wójta Gminy Smyków Jerzy Duda towarzyszyli druhom z OSP w Miedzierzy w omówieniu zadań zrealizowanych w 2023 roku. Ważnym wydarzeniem dla tej społeczności było pozyskanie nowego samochodu ratownictwa technicznego.

Podczas zebrań przedstawiana jest zwykle statystyka związana z interwencjami jednostek ochrony przeciwpożarowej, a także inne istotne tematy dotyczące bieżących działań jednostki.

Tym razem spotkanie w strażnicy OSP w Miedzierzy było również okazją, aby wręczyć pamiątkowe grawertony i podziękować wspomnianym wcześniej gościom za pomoc i skuteczne wsparcie starań o pozyskanie nowego pojazdu.

Zamknięcie i rozliczenie działań w 2023 roku mają już za sobą także jednostki OSP w Końskich i Czermnie.

Adam Kubka

2  3