loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Niech żyje bal – studniówka ZSP Nr 1 w Końskich

Paweł Goraj - Administrator

Sezon Studniówki 2024 trwa zdjęcie z otwarcia uroczystego balu studniówkowegow najlepsze. W sobotni wieczór 3 lutego uczniowie maturalnych klas Zespołu Szkół Podstawowych Nr 1 w Końskich bawili się na balu studniówkowym w sali bankietowej Astoria. Na ten wieczór młodzież czekała blisko pięć lat. To była niezwykła noc, pełna wzruszeń, podziękowań i przede wszystkim zabawy. W balu wzięło udział 120 osób, w tym 75 maturzystów z trzech klas technikum. Tradycją jest, że studniówki rozpoczynają się uroczystym polonezem, którego zaprezentowało 10 par, a także taniec z udziałem wszystkich uczestników balu – w tym przypadku w pierwszej parze szli: dyrektor szkoły Beata Jakubowska oraz wicedyrektor Michał Myszkowski.

 

Za układ taneczny odpowiadała Edyta Janiszewska. Kolejnym krokiem był czas podziękowań, gdzie głos zabrali: dyrektor Beata Jakubowska, Joanna Stępień w imieniu rodziców, gość specjalny wydarzenia starosta konecki Grzegorz Piec oraz Karol Gajewski i Maria Zackowska reprezentujący uczniów.

„Mogę Wam życzyć wspaniałej zabawy dzisiejszego wieczoru, na pewno zadba o nią pan Sebastian. Życzę Wam udanej matury, samych piątek w szkole i w dorosłym życiu potem też. Dziś bawcie się dobrze. Wszystkiego najlepszego” – życzył wszystkim starosta Grzegorz Piec.

Nie zabrakło także podziękowań dla wychowawców klas maturalnych: Anny Mostowskiej, Beaty Śliwińskiej oraz Arkadiusza Chrabąszcza. Po oficjalnej części przyszedł czas na toast za pomyślne zdanie egzaminów maturalnych. Już tylko krok dzielił maturzystów od zabawy, na którą tak bardzo czekali. Po symbolicznym toaście szampanem imprezę do rana w Astorii rozkręcał DJ Gass, czyli Sebastian Bednarz.

Beata Kij

Galeria zdjęć - Niech żyje bal...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

fot. TKN24.pl