loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Program „Laptop dla Ucznia” w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Baryczy

Paweł Goraj - Administrator

Komputer to narzędzie umożliwiające dostępzdjęcie starosty koneckiego wręczajacego uczniowi jeden z komputerów do wielu informacji, ułatwiające komunikację, rozrywkę, naukę i pogłębianie wiedzy. Wiedzą o tym dorośli i dzieci, również wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Zdzisławy i Stanisława Bytnarów w Baryczy. To właśnie tu, odbyło się uroczyste wręczenie laptopów w ramach rządowego programu „Laptop dla ucznia”. Jedenaścioro uczniów klas IV szkoły podstawowej wraz ze swoimi rodzicami odebrali nowoczesny sprzęt z rąk Starosty Koneckiego Grzegorza Pieca oraz dyrektora placówki Jana Słuszniaka. W uroczystości wziął udział również naczelnik Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich Marian Wikiera.

 

Program „Laptop dla ucznia” ma wymiar edukacyjny i społeczny. Komputery mają być osobistym narzędziem Uczniów i służyć do celów edukacyjnych oraz rozwijania pasji i zainteresowań. Jesteśmy pewni, że możliwość korzystania z otrzymanego przez dzieci sprzętu, przyniesie również zauważalne efekty w wynikach nauczania i pozwoli na otworzenie zupełnie nowych perspektyw. Wszystkim uczniom klas IV życzymy przyjemnego, pożytecznego oraz przede wszystkim rozważnego użytkowania laptopów. Mamy nadzieję, że posłużą Wam przez wiele lat!

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Program "Laptop dla ucznia"...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich