loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Osiem medali dla reprezentantów PŚDS w Stąporkowie

Beata Kij

11 września, w Tokarni odbyły się Biegi Tokarnia 1Wojewódzkie Biegi Przełajowe. Są to cykliczne zawody dla niepełnosprawnych biegaczy z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Zawodnicy podczas wyścigu rywalizują w swojej kategorii, z osobami o podobnych możliwościach. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Ambitnie, ale bezpiecznie”. Na starcie stanęło blisko 250 osób z różnymi niepełnosprawnościami z 22 placówek, w tym reprezentanci PŚDS w Stąporkowie. Wśród zaproszonych gości znalazł się senator Krzysztof Słoń oraz dyrektor świętokrzyskiego oddziału PFRON Pan Andrzej Michalski. Uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Stąporkowie przywieźli z zawodów aż 8 medali, tym samym pobili swój zeszłoroczny rekord (5 medali).  Pierwsi na mecie zameldowali się: Jacek Niewęgłowski i Grzegorz Ślusarczyk (złote medale). Drugą pozycję udało się wywalczyć trzem podopiecznym placówki ze Stąporkowa – Krzysztofowi Drosiowi, Wiolecie Rozmus i Erykowi Sobczakowi.

Brązowe medale za trzecie miejsce otrzymali Wiktor Jedynak, Piotr Makuch i Daniel Sobczak. Gratulujemy i życzymy kolejnego, medalowego rekordu za rok!

Materiał: PŚDS w Stąporkowie

Galeria zdjęć - Osiem medali...

Biegi Tokarnia 2  Biegi Tokarnia 3  Biegi Tokarnia 4

Biegi Tokarnia 5  Biegi Tokarnia 6  Biegi Tokarnia 7

fot. arch. PŚDS w Stąporkowie