loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Sukces KGW z Czerwonej Woli

Beata Kij

Podczas tegorocznych Powiatowych Wieniec z Slupi Koneckiej Dożynek odbywał się konkurs na tradycyjny wieniec dożynkowy. Spośród sześciu kompozycji przedstawionych do oceny jury zdecydowało, że wieniec dożynkowy z Czerwonej Woli w gminie Słupia Konecka będzie reprezentował Powiat Konecki na Wojewódzkim Święcie Plonów w Tokarni.

Przygotowana kompozycja wyglądała imponująco i spełniała wszystkie wymogi określone regulaminem konkursowym, nic więc dziwnego że wieniec gospodyń z Czerwonej Woli znalazł uznanie w oczach jurorów na szczeblu wojewódzkim. Wyróżnienie i nagroda wysokości 500 złotych to niewątpliwie powód do zadowolenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by przygotować tak efektowny wieniec nawiązujący do najlepszych tradycji naszego regionu. Była to wspaniała wizytówka nie tylko KGW w Czerwonej Woli i Gminy Słupia Konecka, ale także całego Powiatu Koneckiego. Gratulujemy.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Sukces KGW...

Wieniec z Slupi Koneckiej doceniony na dozynkach wojewodzkich 2023 w Tokarni 04 1024x1365  Wieniec z Slupi Koneckiej doceniony na dozynkach wojewodzkich 2023 w Tokarni 07 1024x1365

 fot. archiwum prywatne KGW z Czerwonej Woli