loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Kolejny raz głośno o powiecie koneckim

Paweł Goraj - Administrator

W sobotę 9 września odbyła się w zdjęcie przemiera RP i Starosty  KoneckiegoKońskich najważniejsza konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. To już kolejna odsłona wydarzeń rangi krajowej w naszym powiecie, a stwierdzenie „Wybory wygrywa się w Końskich” na stałe zagościło w słowniku mediów opisujących przebieg kampanii wyborczej. W tym dniu na hali sportowej przy ulicy Stoińskiego gościło wielu czołowych polityków Zjednoczonej Prawicy. Jak powiedział starosta Grzegorz Piec: „Sobotnia konwencja była doskonałą okazją, by osobiście podziękować za wprowadzenie programów rządowych dzięki którym Powiat Konecki i gminy naszego powiatu mogły zrealizować wiele inwestycji ważnych dla lokalnej społeczności. Jednocześnie z ciekawością wysłuchałem ośmiu propozycji programowych wpisujących się w hasło „Bezpieczna Przyszłość Polaków”. Myślę, że będzie to szansa na finansowanie nowych zadań wprowadzających Powiat Konecki w nowoczesność”.

 

Na konwencji programowej PiS pojawili się m.in. : premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Kaczyński, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicemarszałek Ryszard Terlecki, była premier Beata Szydło oraz ministrowie Mariusz Błaszczak i Marlena Maląg.

Wśród propozycji programowych przedstawionych na konwencji w Końskich pojawiły się:

  • 800+,
  • Bezpłatne autostrady,
  • Bezpłatne leki dla seniorów od 65 r. z. i dla młodzieży,
  • Przyjazne osiedle,
  • Dobry posiłek w szpitalu,
  • Lokalna polska półka z lokalnymi wyrobami w sklepach,
  • Bon dla młodzieży do zwiedzania Polski,
  • Stażowe emerytury: 38 lat dla kobiet, 43 lat dla mężczyzn.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Koleny raz głośno...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17

18  19  20