loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Pogodnie i smacznie na festynie w Gatnikach

Beata Kij

W niedzielę 3 września na placuna zdjeciu uczestnicy festynu w Gatnikach za świetlicą wiejską w Gatnikach odbył się festyn integracyjny. Z racji terminu była to chyba ostatnia tego typu impreza wakacyjna. Słoneczna pogoda i smakowite potrawy przygotowane przez koło Gospodyń Wiejskich „Gatniczanki” były gwarancją dobrej zabawy. Najmłodszych ucieszyły urządzenia zabawowe i ogromna kolorowa zjeżdżalnia, a starszych uczestników do tańca poderwały ludowe rytmy.

Można było tez wysłuchać sygnałów towarzyszących zwykle myśliwym na polowaniach. Radości z udanej imprezy nie kryły Barbara Płyta i Katarzyna Serek z KGW Gatniczanki. Pani Kasia jest też radną aktywnie działającą na rzecz lokalnej społeczności. Wśród gości festynu pojawili się również: starosta Grzegorz Piec z małżonką, członek Zarządu Powiatu Dariusz Banasik, radna Danuta Leśniewicz, dyrektor PCPR Urszula Przygodzka i dyrektor PUP Jacek Werens.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Pogodnie i smacznie...

IMG 6855  IMG 6860  IMG 6862

IMG 6867  IMG 6869   MG 6874

 MG 6876     MG 6880   MG 6882

 MG 6885   MG 6883   MG 6878

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich