loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie integracyjne w Domu Pomocy Społecznej

Beata Kij

Korzystając z letniej aury na zdjeciu starosta konecki z dyrektorka dps cichy zakatek i dyrektorka pcpr w konskichw środę 19 lipca zorganizowano w Koneckim Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” spotkanie integracyjne pensjonariuszy i gości z zaprzyjaźnionych placówek z terenu naszego powiatu. Z tej okazji placówkę odwiedził starosta Grzegorz Piec i korzystając z tej okoliczności przekazał dobrą informację o środkach finansowych pozyskanych na remont dachu historycznej części budynku DPS w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

„Takie spotkania integracyjne ze specjalnie przygotowanym poczęstunkiem i wesołą muzyką są zawsze miłą odmianą w codziennym życiu mieszkańców domów pomocy społecznej. Naszym pensjonariuszom sprawia to wiele radości i zawsze chętnie biorą udział w imprezach będących okazją do spotkania z zaproszonymi gośćmi” mówiła podczas spotkania dyrektor DPS „Cichy Zakątek” Aneta Węgrzyn.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Spotkanie...

2  3  4

5  6  7

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich