loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Uczestniczka PŚDS w Stąporkowie wygrała ogólnopolski konkurs „EKO MODA”

Paweł Goraj - Administrator

Anna Rusiecka, najmłodsza uczestniczka zdjęcie Ani Rusieckiej z eko sukienkąPowiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Stąporkowie wygrała Ogólnopolski Konkurs „EKO MODA” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Konkurs polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu ubioru z nietypowych surowców, promującego ideę recyklingu i selektywną zbiórkę odpadów. Anna przy wsparciu instruktorów PŚDS w Stąporkowie przygotowała balową suknię z falbanami. Konkursowa sukienka została w całości wykonana z papieru. Do realizacji projektu wykorzystano tekturę falistą ale przede wszystkim gazetki promocyjne jednej z sieci hipermarketów.

 

Uczestniczka za I miejsce otrzymała pamiątkowy dyplom oraz zestaw materiałów plastycznych, które pozwolą jej rozwijać artystyczny talent.

Galeria zdjęć - Uczestniczka PŚDS w Stąporkowie...

2  3  6

4  5

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy