loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Ulica kapitana Stoińskiego w nowej odsłonie

Paweł Goraj - Administrator

Choć jeszcze nie było uroczystego zdjęcie przedstawicieli starostwa na odbiorze wyremontowanej ulicy Stoińskiegoprzecinania wstęgi, to ulica wraz z chodnikami jest już gotowa. Ulica kpt. Stoińskiego po niemal dwumiesięcznej pracy, ma już nowy asfalt, chodniki i bariery ochronne. Remont pochłonął blisko 330 tysięcy złotych i zrealizowany został w wariancie 50/50. „Cieszymy się, że możemy wspólnie zmieniać naszą infrastrukturę drogową i razem dbać o bezpieczeństwo przechodniów i kierowców. Inwestycja została sfinansowana w ramach wypracowanego wariantu 50/50 - Powiat Konecki i Gmina Końskie” – podkreślali starosta - Grzegorz Piec i członek Zarządu - Jarosław Staciwa.

 

Nowa nawierzchnia asfaltowa została wykonana na długości 239 metrów, natomiast na chodnikach położono ponad 1000 metrów kwadratowych nowej kostki, gdzie również powstały nowe bariery ochronne, zamontowane w pobliżu Liceum i Hali Sportowej.

Paweł Kubiak

Galeria zdjęć - Ulica kapitana Stoińskiego...

2  3  4

5  6

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich