loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Bezpiecznie do koneckiej kolei

Paweł Goraj - Administrator

Trwają zaawansowane prace zdjęcie przygotowywanej nowej nawierzchni chodnikaremontowe związane z budową nowej nawierzchni chodnikowej przy ulicy Sportowej, którędy m.in. będzie można w sposób bezpieczny dotrzeć do koneckiego dworca PKP. O tym, jak przebiegają te prace postanowili sprawdzić włodarze powiatu koneckiego w osobach: starosty – Grzegorza Pieca i członka Zarządu Powiatu Koneckiego - Jarosława Staciwy. „Remont tego chodnika jest niezbędny. W obecnej chwili trwają zaawansowane prace na ulicy Sportowej, w kierunku od ulicy 1 – go Maja do Stacji Sanepidu, które pozwolą w sposób bezpieczny przemieszczać się nie tylko uczniom Liceum i Koneczanom, ale i przyszłym pasażerom kolei, która po wielu latach w końcu wraca do Końskich” – podkreślali wspólnie członkowie Zarządu Powiatu Koneckiego – Grzegorz Piec i Jarosław Staciwa.

 

Nad realizacją zadania czuwa Powiatowy Zarząd Dróg Powiatowych. Prace wykonywane są na długości 267 metrów, a nowe nawierzchnie chodnikowe będą miały 1,5 i 2 metry szerokości. Całościowy koszt remontu chodnika przy ulicy Sportowej ma wynieść blisko 160 tysięcy złotych.

Paweł Kubiak

Galeria zdjęć - Bezpiecznie do koneckiej kolei...

2  3  4

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich