loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

KGW w Bębnowie na podium półfinału „Bitwy Regionów”

Paweł Goraj - Administrator

Nasze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bębnowie zdjęcie reprezentantek koła w Bębnowie odbierających nagrodę od dyrektora KOWRgodnie reprezentowały powiat konecki w kolejnej VI edycji popularnego konkursu „Bitwa Regionów”, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Rolnictwa. Tym razem gospodynie prezentowały swoje popisowe dania na filmikach. Konkursowe potrawy musiały być wykonane z lokalnych produktów i nawiązywać do kulinarnych tradycji regionu. KGW w Bębnowie, specjałem o intrygującej nazwie „Karczek z jelenia w deptaku z dziadem z boru”, wywalczyło trzecie miejsce w półfinale kulinarnych zmagań.

Nagrodę i dyplom wręczał naszym Paniom Jacek Toś - Dyrektor KOWR w Kielcach. Drugie miejsce zajęło KGW w Osinach. Natomiast laureat pierwszego miejsca – KGW w Dwikozach weźmie udział w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się 4 września.

Agnieszka Krakowiak

Galeria zdjęć - KGW w Bębnowie na podium...

2  3  4

5

fot. Koło Gospodyń Wiejskich w Bębnowie