loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą u Starosty

Paweł Goraj - Administrator

19 lipca br. Premier Rządu RP Mateusz zdjęcie Premiera w towarzystwie Członków Zarządu i WojewodyMorawiecki spotkał się z Zarządem Powiatu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Końskich. W spotkaniu uczestniczyli: wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, prezes okręgu Kielce Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Lipiec oraz Bartłomiej Orzeł – pełnomocnik premiera ds. programu „Czyste Powietrze”. W trakcie spotkania podziękowano premierowi za przyjazd i uczestnictwo w spotkaniu z samorządowcami z terenu województwa świętokrzyskiego.

 

„Wierzę, że wizyta Pana Premiera przyniesie wymierne efekty. Samorządowcy zgłaszali szereg propozycji dotyczących inwestycji naszego województwa i „małych Ojczyzn” jakim są powiaty i gminy. Program „POLSKI ŁAD” pozwoli rozwiązać wiele kwestii dotyczących inwestycji drogowych, czy też wodno – kanalizacyjnych. Jestem przekonany, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Nowy program pozwoli na osiągnięcie większych możliwości rozwoju naszego województwa i powiatu” – powiedział starosta konecki Grzegorz Piec.

Marcin Wiaderny

Galeria zdjęć - Premier Mateusz Morawiecki...

2  3  4

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich