loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Szansa na nowoczesny plac zabaw - „Podwórko Nivea” w powiecie koneckim

Beata Kij

0J1A8152

NIVEA to marka, znana wszystkim odwiedzającym drogerie i stoiska z kosmetykami. W tym roku firma ta obchodzi 20-lecie swojego zaangażowania społecznego organizując różnorodne akcje pielęgnujące wartości rodzinne. Podobnie jak w latach ubiegłych NIVEA przygotowała skierowany do lokalnych społeczności konkurs „Podwórko Nivea 2021”. Swój udział i planowane miejsca lokalizacji mogły zgłaszać samorządy, placówki edukacyjne, instytucje kultury i inne zajmujące się propagowaniem sportu i rekreacji.

W tegorocznej edycji konkursu z terenu powiatu koneckiego uczestniczy tylko gmina Radoszyce, wskazując jako miejsce na ten nowoczesny plac zabaw, działkę przy ulicy Częstochowskiej. Jest duża szansa, by dzieci mogły korzystać z tej propozycji oferującej im ciekawą i bezpieczną rekreację z walorami edukacyjnymi.

 

Zarząd Powiatu Koneckiego apeluje do mieszkańców o wsparcie tej inicjatywy i oddanie głosu na lokalizację wskazaną przez Radoszyce. Wystarczy wejść na stronę podworko.nivea.pl i wybrać województwo: świętokrzyskie oraz powiat konecki i miejscowość: Radoszyce, a po wyświetleniu się wybranej lokalizacji kliknąć - GŁOSUJ.

Dajmy dzieciom z Radoszyc szansę na bezpieczną naukę i zabawę!

Adam Kubka