loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Już za tydzień, w sobotę, marsz Tropem Wilczym!

Paweł Goraj - Administrator

Wzorem ubiegłego roku, Starostwo Powiatowe zdjęcie medali w zapowiedzi marszu na 27 lutego 2021 rokuw Końskich, przy współudziale TWRP „Wszechnica Konecka”, organizuje II POWIATOWY MARSZ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – TROPEM WILCZYM. Wydarzenie to odbędzie się już za tydzień, w sobotę 27 lutego. Uczestnicy będą mieli do pokonania indywidualnie ok. 5-kilometrową trasę drogami i ścieżkami położonymi na terenie gminy Końskie. Każdy uczestnik, podczas weryfikacji otrzyma szczegółowy opis trasy wraz z mapką. W trakcie tego patriotycznego wydarzenia występ trębacza Kuby Kowalskiego „Na żołnierską nutę” oraz prezentacja popularno – naukowa o „Świętokrzyskich żołnierzach wyklętych” dr. Marka Jedynaka z IPN - Delegatura w Kielcach.

 

Ponadto będzie można obejrzeć okolicznościową wystawę. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal wraz z certyfikatem udziału w Marszu Pamięci. Nie zabraknie też wojskowej grochówki. Zapraszamy do udziału! Szczegóły w załączonym Regulaminie.

Regulamin Marszu – (plik.pdf) – 1,10 Mb

Plakat

plakat z zaproszeniem na marszobieg