loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Poseł Grzegorz Wojciechowski o nowej polityce UE

Paweł Goraj - Administrator

W poniedziałek, 12 października Poseł na zdjęcie na którym widać przedstawicieli powiatów i gmin siedzących przy stoleSejm RP Grzegorz Wojciechowski spotkał się w Tokarni z samorządowcami i przedstawicielami świętokrzyskich organizacji rolniczych. Jest to kolejne działanie przybliżające nową perspektywę finansowania rolnictwa Unii Europejskiej w perspektywie kolejnych siedmiu lat. Cykl konsultacji ma na celu przedstawienie założeń programu określanego jako „Zielony Ład”, uwzględniających ekologiczny aspekt europejskiego rolnictwa i szanse, jakie to niesie dla polskich, rodzinnych gospodarstw rolnych.

 

Gospodarzem spotkania był marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, a powiat konecki reprezentowali: starosta Grzegorz Piec, członek zarządu powiatu Jarosław Staciwa i wójt gminy Słupia Konecka Robert Wielgopolan.

Opracował: Adam Kubka

Galeria - Poseł Grzegorz Wojciechowski...

2  3  4

5  6  7  8

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich