loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Wilczkowicach

Paweł Goraj - Administrator

W niedzielę 21 czerwca gościli w powiecie zdjęcie do artykułu wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi na zdjęciu w asyście starosty koneckiego i radnych powiatowychkoneckim Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Szymon Giżyński i Główny Lekarz Weterynarii - Bogdan Konopka. Spotkanie odbyło się w strażnicy OSP w Wilczkowicach. Goście przedstawili działania rządu związane z ostatnio występującymi problemami takimi, jak susza i problemy hodowców związane z ASF. Poruszone zostały też kwestie dopłat bezpośrednich. Mieszkańcy obecni na spotkaniu zwrócili uwagę na konieczność poprawy tego mechanizmu wsparcia tak, by mogli z niego korzystać tylko producenci rolni.

 

Wśród tematów pojawiła się też kwestia zbliżających się wyborów prezydenckich. Minister Giżyński zwrócił szczególną uwagę na kwestię wiarygodności poszczególnych kandydatów - ich stanowisko w sprawie określenia wieku emerytalnego, problemu imigrantów i programów społecznych, tak ważnych dla mieszkańców wsi. Przypomniał działania urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy na rzecz poprawy sytuacji materialnej polskich rodzin, poszanowania tradycyjnych wartości oraz jego zaangażowanie i współpracę z rządem przy realizacji najważniejszych programów i planów inwestycyjnych budujących mocną pozycję gospodarczą naszego kraju.

Opracował: Adam Kubka

Galeria - Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju...

2  3  4

5  6

7  8

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich