loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

CHARYTATYWNY MECZ

Paweł Goraj - Administrator

Tu nie liczyło się zwycięstwo, choć emocji zdjęcie CHARYTATYWNY MECZ...nie brakowało. W piątek 29 listopada br. na parkiecie hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich rozegrano mecz charytatywny. Celem meczu było wsparcie finansowe, dla wybitnie uzdolnionych uczniów z I LO w Końskich, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Niemal pełne trybuny kibiców dały tylko potwierdzenie organizatorom, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, a osób chętnych do wsparcia ww. inicjatywy nie brakuje.

 

„Dziękujemy wszystkim przybyłym na dzisiejszy mecz za obecność i wsparcie naszej akcji” – podkreślała Joanna Stołowska – nauczycielka z I LO w Końskich, która wspólnie z samorządem uczniowskim była głównym organizatorem meczu. Organizatorów, swą obecnością wsparł również absolwent „starego liceum”. Piłkarz ręczny, szczypiornista – Mateusz Kornecki, który gra jako bramkarz w kadrze reprezentacji szczypiornistów Polski. Pierwszy mecz rozegrano miedzy reprezentacjami dziewcząt I i II LO w Końskich. Natomiast w drugiej odsłonie swe umiejętności sportowe prezentowali absolwenci roczników 1997 i 1999. W przerwach kibiców i sportowców dopingowały występy grupy tanecznej z I LO. Władze samorządu Powiatu Koneckiego reprezentowali: starosta – Grzegorz Piec, wiceprzewodniczący Rady – Łukasz Kubka, członek Zarządu - Jarosław Staciwa oraz Michał Cichocki – radny.

Opracował: Paweł Kubiak

GALERIA - CHARYTATYWNY MECZ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

23  24  25

26  27  28

29  30  31

32  33  34

35  36

fot. Paweł Kubiak

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich