loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

TELEINFORMATYCZNA WSPÓŁPRACA DLA PRZYSZŁOŚCI

Administrator

15 listopada w Zespole Szkół Ponadpodstawowych zdjęcie TELEINFORMATYCZNA...nr 3 w Końskich, w obecności nauczycieli i uczniów z klasy II Technikum Informatycznego „ekonomika”, przedstawiciele Politechniki Świętokrzyskiej zadeklarowali się wziąć w opiekę naukową uczniów II klasy TI. Profesor Zbigniew Koruba, prorektor PŚ, z Beatą Fidor, dyrektor ZSP 3, sygnowali umowę o współpracy obu szkół. Od teraz 34 uczniów TI, będzie pod opieką naukowców politechniki.

 

Prof. Zbigniew Koruba, prorektor Politechniki Świętokrzyskiej podkreśla, że uczelnia chce zachęcić zdolnych uczniów, aby wybrali dalszą edukację w Kielcach na kierunku teleinformatyki, dlatego zaplanowano szeroki program kształcenia. Będzie to także trójstronna współpraca, ponieważ Zespół Szkół w Końskich będzie współpracował nie tylko z Politechniką Świętokrzyską, ale również z dużą firmą informatyczną. Patronat nad klasą będzie trwał trzy lata.

Opracowanie: ZSP nr 3 Końskie

GALERIA - TELEINFORMATYCZNA...

2  3  4

fot. Radio Kielce; tkn24.pl