loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

POŻEGNANIE GOŚCI Z NIEMIEC

Administrator

Piątek 20 września 2019 r. upłynął pod znakiem zdjęcie POŻEGNANIE GOŚCI...przygotowań do pożegnania kolegów z Niemiec, którzy przez ostatni tydzień gościli w koneckim Warsztacie Terapii Zajęciowej i podziwiali uroki Ziemi Świętokrzyskiej. Korzystając z ostatnich chwil lata i sprzyjającej aury spotkanie odbyło się w plenerze. Gospodarze przygotowali specjały z grilla i pyszne ciasta, a Starosta Konecki Grzegorz Piec i członek zarządu powiatu Jarosław Staciwa pojawili się na spotkaniu z koszem słodkości dla wszystkich uczestników. Kontakt obu grup ułatwili uczniowie II LO, doskonaląc swoje umiejętności językowe.

 

Przy tej okazji kierownik WTZ Barbara Zbylut zaprezentowała prace wykonywane przez uczestników podczas zajęć. Spotkanie minęło w miłej, sympatycznej atmosferze, a goście z uśmiechem wspominali wspólnie spędzony czas i po raz kolejny przypominali o terminie rewizyty w listopadzie.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - POŻEGNANIE GOŚCI...

2  3  4

5  6  7

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich