loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

XI POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

Administrator

14 grudnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury zdjęcie XI POWIATOWY PRZEGLĄD ...w Końskich odbył się XI Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej, organizowany pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego, który jest także sponsorem nagród dla zwycięzców. W tym roku konkurs otworzył uroczyście i wręczył laureatom nagrody i dyplomy, w imieniu Bogdana Sobonia - Starosty Koneckiego, Krzysztof Stachera -Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia.

 

W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zdobyła uczennica Publicznego Gimnazjum w Rudzie Malenieckiej -Żaneta Słowik, drugie miejsce zajęła uczennica Gimnazjum w Gowarczowie - Alicja Burbeluk, a trzecie Paulina Karbownik z Publicznego Gimnazjum w Stadnickiej Woli.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych „złotą nutkę” zdobyła Julia Pałgan, uczennica I LO im KEN w Końskich, „srebrną nutkę” zdobył duet Wiktoria Karbownik (śpiew) i Izabela Popiel (skrzypce) także z I LO w Końskich. „Brązowa nutka” trafiła także w ręce uczennicy "Starego Ogólniaka'' - Patrycji Dukat. Organizatorki Przeglądu: Małgorzata Boś i Jolanta Kozubska gratulują wszystkim laureatom i ich opiekunom, jednocześnie dziękują Starostwu Koneckiemu za honorowy patronat, i zapraszają miłośników piosenki anglojęzycznej do udziału w przeglądzie w przyszłym roku.

 

GALERIA - XI POWIATOWY PRZEGLĄD ...

2  3  4

5  6  7

fot. arch. I Liceum Ogólnokształcące w Końskich