loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU KONECKIEGO

Administrator

To już XVIII edycja Turnieju o Puchar Przewodniczącegozdjęcie O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO... Rady Powiatu Koneckiego w Piłce Koszykowej. Turniej odbył się w dniach między 30 listopada, a 1 grudnia 2017 roku. W rywalizacji udział brały zarówno drużyny chłopców, jak i dziewcząt. Miejscem sportowej rywalizacji była Hala Sportowa przy Publicznej Szkole Nr 2 w Stąporkowie. Organizatorem Turnieju był UKS "Staszic" działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie.

 

Turniej sędziowali: Sławomir Jedynak oraz Janusz Hozer. Zmagania sportowe rozgrywano według systemu gry „każdy z każdym”. W pierwszym dniu rywalizowały drużyny dziewcząt, które reprezentowały: ZSP w Stąporkowie, I LO w Końskich, II LO w Końskich, ZSP Nr 1 w Końskich, oraz ZSP Nr 3 w Końskich. W drugim dniu rywalizowały drużyny chłopców, które reprezentowały następujące szkoły: ZSP w Stąporkowie, I LO w Końskich, II LO w Końskich, ZSP Nr 1 w Końskich, ZSP Nr 3 w Końskich, oraz ZDZ w Końskich.

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

I m-ce: II LO w Końskich

II m-ce: ZSP Nr 3 w Końskich

III m-ce: ZSP w Stąporkowie 

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt - II LO w Końskich przedstawiał się następująco: Lesiak Marta, Orman Karolina, Marczyńska Karolina, Błaut Monika, Piwczyk Julia, Prasał Katarzyna, Krakowiak Natalia, Augustyniak Katarzyna, Krawiecka Patrycja, Telecka Klaudia. Opiekunem drużyny był: Mariusz Brzozowicz. Najlepszy strzelec Turnieju w kategorii dziewcząt została zawodniczka II LO w Końskich - Monika Błaut.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

I m-ce: I LO w Końskich

II m-ce: ZSP w Stąporkowie

III m-ce: II LO w Końskich

W skład zwycięskiej drużyny chłopców z I LO w Końskich weszli: Defratyka Cezary, Maleszak Paweł, Górecki Olaf, Walewski Dawid, Świercz Jakub, Sękowski Wiktor, Jakubczyk Marcin, Stępień Łukasz, Pałgan Michał, Wodecki Adam. Opiekunem drużyny był: Piotr Deszczyński. Najlepszym strzelcem Turnieju w kategorii chłopców został, zawodnik I LO w Końskich - Dawid Walewski.

Puchary, nagrody, dyplomy wręczali: wiceprzewodniczący Rady Powiatu Koneckiego: Marianna Michalska i Jarosław Lasota, którym towarzyszyli naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Końskich, Krzysztof Stachera oraz dyrektor ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie, Hanna Rzepka.

Tabela wyników - dziewczęta

Tabela wyników - chłopcy

GALERIA - O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

fot. arch. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie