loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO W UTW „AKTYWNI”

Administrator

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Aktywni” w Końskich rozpoczął zdjęcie INAUGURACJA ...oficjalnie kolejny rok akademicki. Inauguracyjne „Gaudeamus” w wykonaniu akademickiego chóru rozbrzmiało w murach Domu Kultury w Końskich. Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu, Krzysztof Obratański, burmistrz, Krzysztof Jasiński, wiceburmistrz, Piotr Salata, dyrektor M-GDK, Wojciech Pasek, szef PTTK Końskie, Jacek Szmit, dyrektor SP Nr 2 w Końskich uczestniczyli w inauguracji roku akademickiego, jako przedstawiciele instytucji wspierających i współpracujących w UTW „Aktywni”.

 

Gości witał Zarząd Stowarzyszenia: Jolanta Rydzewska, prezes, Grażyna Chwałek, wiceprezes, która poprowadziła uroczystość, Teresa Dunajska, druga wiceprezes Stowarzyszenia oraz członkinie: Barbara Zenka i Elżbieta Bilska.

Na scenie zaprezentował się chór UTW prowadzony i merytorycznie wspierany przez Izabelę Wojcierowską. Na temat bezpiecznego użytkowania kont bankowych prelekcję poprowadziły przedstawicielki banku WBK, będącego sponsorem poczęstunku. Scenę zawojowały dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Dziebałtów”, którego kierownikiem jest Krystyna Nartowska.

UTW w Końskich liczy obecnie 207 członków. W rozpoczęciu roku akademickiego uczestniczyło 140 osób. Od tej chwili studenci spotykać się będą w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich, w co drugi wtorek począwszy od 24 października, o godz. 17.00.

Do udziału w wykładach, które są otwarte oraz innych atrakcjach organizowanych przez studentów UTW, co wymaga już zapisania się do Stowarzyszenia, zaprasza Zarząd oraz zadowoleni uczestnicy.

 

GALERIA - INAUGURACJA ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich