loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

"RODZINA W OBIEKTYWIE"

Administrator

Taki tytuł nosi konkurs fotograficzny, którego organizatoremzdjęcie konkurs 2017 jest Aleksandra Pluta, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. Konkurs dedykowany jest rodzinom z dziećmi do 16 roku życia. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja rodziny jako wartości. Konkursowe fotografie należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wymogi techniczne jakie stawiają organizatorzy to wielkość pliku, która nie może przekraczać 500KB. - W razie potrzeby uczestnik zostanie powiadomiony o konieczności nadesłania na adres organizatora zdjęcia w lepszej rozdzielczości – informuje Aleksandra Pluta.

 

Uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Do zdjęcia należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika, krótki opis rodziny (maksymalnie 5 zdań), zdjęcie opisane nazwiskiem zamiast numerem fotografii np. Nowak. Zdjęcia mogą przesyłać tylko ich autorzy. Konkurs już się rozpoczął i zakończy 28 września br. Zgłoszenie fotografii jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie zdjęć na fanpage’u konkursu, a także wyeksponowaniu ich w formie wystaw.

Jury oceniać będzie prace wg. kryteriów: jakość i oryginalność nadesłanych fotografii, wartość artystyczna, ciekawy sposób przedstawienia rodziny i wybierze trzy najlepsze prace. Ogłoszenie wyników nastąpi na Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się 1 października br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich.