loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ZACZAROWYWALI SŁOWAMI

Administrator

III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej zdjęcie ZACZAROWYWALI SŁOWAMI"Zaczarowane słowa", którego inicjatorką jest Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu, a wcześniej nauczycielka języka rosyjskiego w ZSP Nr 1 w Końskich, wciąż przyciąga uczestników, mimo iż to angielski staje się językiem międzynarodowym. Pałeczkę w organizacji tego konkursu przejęła Edyta Sękowska, nauczyciel języka rosyjskiego w ZSP nr 1. W konkursie udział wzięło 17 osób. Uczniowie oceniani byli w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne (4) i ponadgimnazjalne (13).

 

Jury rozstrzygnęło konkurs w następujący sposób:

Szkoły gimnazjalne:
I miejsce Aleksandra Maciejczyk (Gimnazjum nr 1 w Końskich)

II miejsce Michalina Duda (Gimnazjum nr 1 w Końskich)

III miejsce Karolina Antos (Gimnazjum nr 1 w Końskich)

Wyróżnienie: Żaneta Słowik (Gimnazjum w Rudzie Malenieckiej)

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce Kuba Kurp (ZSP w Stąporkowie)

II miejsce Luiza Socha (ZSP w Stąporkowie)

III miejsce Grzegorz Sipika (II LO w Końskich)

Wyróżnienia otrzymali: Daria Kierczuk (II LO w Końskich), Katarzyna Tkaczyk (ZSP nr 1 w Końskich), Kamila Pytel (ZSP w Stąporkowie).
W części artystycznej wystąpili: Aleksandra Maciejczyk z wierszem Mariny Cwietajewy "Grudzień i styczeń", wokalnie czas ten uświetnili Żaneta Słowik, Kuba Kurp, Kamil Pęczkowski (ZSP nr 1 w Końskich) zaś Konrad Słowik (II LO w Końskich) zagrał na akordeonie.

- Bardzo się cieszę, że zapoczątkowany przeze mnie konkurs staje się tradycją, a tradycja to bardzo ważna rzecz – mówiła Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu. – I zawsze miło mi spotkać się z wami: młodzieżą i koleżankami nauczycielkami – dodała. Gości witała Beata Jakubowska, dyrektor szkoły. Obie panie wręczały też nagrody w konkursie, których fundatorem było Starostwo Powiatowe w Końskich.

 

GALERIA - ZACZAROWYWALI SŁOWAMI ...

1  2  3

4  5  6

7  8  9

10  11  12

13  14  15

16  17  18

19  20  21

22  23  24

25

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich