loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

OKRĄGŁY JUBILEUSZ KONECKIEGO NEPTUNA

Paweł Goraj - Administrator

70 – lat minęło odkąd istnieje Klub zdjęcie MECZSportowy NEPTUN KOŃSKIE. Jubileusz był doskonałą okazją do zorganizowania rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. W niedzielne popołudnie 9 października na stadion NEPTUNA przybyło wielu kibiców, by móc dopingować piłkarzy w towarzyskim meczu Neptuna - Końskie z Koroną - Kielce. Po 90 minutach spotkanie zakończyło się zwycięstwem Korony 2:0. Piłkarze NEPTUNA zaprezentowali bardzo dobrą formę, chociaż ostatecznie ulegli utytułowanemu rywalowi z KIELC. Trener NEPTUNA - Waldemar Szpiega, po zakończeniu meczu podziękował swoim podopiecznym za zaangażowanie i starania szczególnie podczas pierwszej połowy.

Przed meczem organizatorzy przypomnieli zebranym kibicom 70 – letnią historię Klubu, który w 1973 roku połączył dwie drużyny Stali i Zamtalu, ale zmienił nazwę na NEPTUN. Obecnie drużyna Seniorów występuje w IV Lidze Świętokrzyskiej, natomiast drużyna Juniora w Centralnej Lidze Juniorów. Władze samorządowe powiatu koneckiego reprezentowała Dorota Duda – członek Zarządu Powiatu, która w imieniu Starosty Koneckiego - Bogdana Sobonia złożyła gratulacje i odczytała okolicznościowy list. Władze MiG Końskie reprezentowali: Krzysztof Obratański – Burmistrz Miasta i Gminy Końskie i jego zastępcy – Krzysztof Jasiński oraz Marcin Zieliński. Na tę okoliczność do Końskich przybył również Mirosław Malinowski – prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.