loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

RAZEM MAJĄ RADOSNE SERCA - INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

Administrator

Oni wciąż czują się młodzi i cieszą się, że są zdjęcie RAZEM MAJĄ RADOSNE...razem. To słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Końskich, którzy we wtorkowe popołudnie 8 października br. zainaugurowali już 5 rok akademicki. „Kolejny rok naszej działalności otwieram z radością i optymizmem, licząc jednocześnie na Waszą współprace i zaangażowanie. Życzę słuchaczom aby jak najdłużej chciało Nam się chcieć ” – podkreślała podczas otwarcia nowego roku akademickiego Jolanta Rydzewska – prezes UTW w Końskich, której towarzyszyły Grażyna Chwałek – wiceprezes i Teresa Dunajska – członek Zarządu.

 

„Niech słowo Senior brzmi dumnie. Dziękuję za Państwa aktywność w życiu społeczno – kulturalnym naszego powiatu. Gratuluje wytrwałości i kreatywności, wierzę, że Uniwersytetowi nie zabraknie  odwagi i dynamizmu na miarę nowych wyzwań” – dziękował i gratulował starosta – Grzegorz Piec, któremu towarzyszył Jarosław Staciwa – członek Zarządu Powiatu Koneckiego. 

W bogatym programie artystycznym, przygotowanym przez Annę Wiaderną z Domu Kultury w Końskich mogliśmy usłyszeć muzyczne przeboje w wykonaniu Ali Woldańskiej i Nadii Serek. Jako pierwszy na scenie pojawił się natomiast, pochodzący z Opoczna dr muzykologii - Jan Łuczkowski, który przygotował bardzo ciekawą prelekcję o znaczeniu pedagogiki w życiu senioralnym człowieka na wielu płaszczyznach jego działalności. Nie zabrakło również utalentowanych tancerek ze Studia Tańca „Point”, a o smutkach i radościach drugiej młodości, opowiadali nam, podczas specjalnie przygotowanego występu, sami słuchacze UTW, którzy zaprezentowali się również wokalnie, w postaci występu chóru, któremu akompaniował Jan Bukład.

Opracował: Paweł Kubiak

GALERIA - RAZEM MAJĄ RADOSNE...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

23  24  25

26  27  28

29  30  31

32  33  34

35  36  37

38  39  41

fot. Paweł Kubiak

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich