loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

To już trzy miesiące

Równo trzy miesiące temu, 4 marca 2020 zdjęcie do artykułu To już trzy miesiące na którym widać prezydenta Andrzeja Dudę i starostę koneckiego Grzegorza Pieca.roku, nasz powiat odwiedził z oficjalną wizytą urzędujący Prezydent RP – Andrzej Duda. Dla wielu mieszkańców, licznie przybyłych na spotkanie, była to okazja osobistego kontaktu z najważniejszą osobą w naszym państwie. Przypomnijmy, że pierwszym punktem wizyty było spotkanie w koneckim szpitalu Św. Łukasza, gdzie Prezydent Andrzej Duda zapoznał się z sytuacją placówki i zagrożeniami związanymi z dopiero rozwijającą się epidemią Covid-19.

Czytaj więcej...

Informacja

zdjęcie Koronawirus raport

Zgodnie z informacją udzieloną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Końskich, Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 3 czerwca 2020 r. – według stanu na godzinę 1400– na terenie Powiatu Koneckiego od początku odnotowano 22 przypadki koronawirusa. 74 (+2) osoby są poddane kwarantannie.

/-/Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI

Wsparcie Powiatu dla koneckiej Policji

Podczas XIV sesji radni uchwalili zmiany zdjęcie do artykułu wsparcie dla koneckiej policji na którym widać logo oznakowanego samochoduw budżecie, umożliwiające realizację uchwały zarządu, wspierającą koneckich policjantów. Przeznaczone, decyzją Zarządu Powiatu Koneckiego, środki w wysokości 50 tysięcy złotych, posłużą dofinansowaniu w około 50 procentach oznakowanego samochodu. Nowy i odpowiednio wyposażony pojazd zwiększy mobilność i możliwości szybkiego reagowania policji, przyczyniając się do poprawy stanu bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Czytaj więcej...

Tarcza antykryzysowa w Powiecie Koneckim…

Jako wsparcie w ramach mechanizmów pomocowych zdjęcie do artykułu tarcza antykryzysowa. Na zdjęciu starosta konecki oraz dyrektor powiatowego urzędu pracyTarczy Antykryzysowej trafiło do lokalnych przedsiębiorców już ponad 15 milionów złotych. Od momentu wprowadzenia ustawy, zadania związane ze zmniejszeniem negatywnego wpływu epidemii na konecki rynek pracy, prowadzi Powiatowy Urząd Pracy w Końskich.

Czytaj więcej...