loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Tarcza antykryzysowa w Powiecie Koneckim…

Jako wsparcie w ramach mechanizmów pomocowych zdjęcie do artykułu tarcza antykryzysowa. Na zdjęciu starosta konecki oraz dyrektor powiatowego urzędu pracyTarczy Antykryzysowej trafiło do lokalnych przedsiębiorców już ponad 15 milionów złotych. Od momentu wprowadzenia ustawy, zadania związane ze zmniejszeniem negatywnego wpływu epidemii na konecki rynek pracy, prowadzi Powiatowy Urząd Pracy w Końskich.

Czytaj więcej...

Informacja

zdjęcie Koronawirus raport

Zgodnie z informacją udzieloną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Końskich, Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 2 czerwca 2020 r. – według stanu na godzinę 1400– na terenie Powiatu Koneckiego od początku odnotowano 22 przypadki koronawirusa. 72 (-4) osoby są poddane kwarantannie.

/-/Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI

Wsparcie Senatora Rusieckiego w sprawie hali z odpadami

Ekologicznym problemem, związanym z halą zdjęcie Wsparcie Senatora Rusieckiego...pełną odpadów w Stąporkowie, zajął się Senator Jarosław Rusiecki, który wsparł starania o pozyskanie znaczących środków na ich utylizację z budżetu państwa. Wiadomość ta pozwala mieć nadzieję, że cała sprawa, związana z kosztowną utylizacją, znajdzie wreszcie skuteczne rozstrzygnięcie! Z tego też miejsca Zarząd Powiatu w Końskich wyraża podziękowanie Panu Senatorowi Rusieckiemu, za podjęcie działań w tej pilącej sprawie.

Czytaj więcej...

Nowa forma pracy WTZ w Końskich

W dniu 1 czerwca uczestników Warsztatu zdjęcie Nowa forma pracy WTZ...Terapii Zajęciowej w Końskich odwiedzili: starosta Grzegorz Piec i Jarosław Staciwa - członek zarządu, a jednocześnie prezes TWRP „Wszechnica Konecka”. Okazją do tego spotkania było wznowienie działania po okresie przerwy, trwającej od 12 marca 2020 roku. Zajęcia w placówce zostały zawieszone zgodnie z poleceniem Wojewody Świętokrzyskiego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Goście mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi procedurami sanitarnymi, których należy dopełnić, chcąc działać w obecnej sytuacji.

Czytaj więcej...

Informacja

zdjęcie Koronawirus raport

Zgodnie z informacją udzieloną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Końskich, Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 1 czerwca 2020 r. – według stanu na godzinę 1400– na terenie Powiatu Koneckiego od początku odnotowano 22 przypadki koronawirusa. 76 (+16) osób jest poddanych kwarantannie.

/-/Grzegorz Piec

STAROSTA KONECKI