loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Nowe laptopy dla Szkół Ponadpodstawowych z Powiatu Koneckiego

Dyrektorzy 7 jednostek oświatowych prowadzonych zdjęcie Nowe laptopy dla szkół...przez Powiat Konecki we wtorkowe przedpołudnie 19 maja osobiście odebrali 32 laptopy, wraz ze słuchawkami i akcesoriami, zakupione przez Starostwo Powiatowe z grantu Ministerstwa Cyfryzacji w ramach programu „Zdalna Szkoła”. To sprzęt, który będzie służył uczniom i nauczycielom do prowadzenia zajęć na odległość, a po przywróceniu normalnego trybu pracy szkół zasili zasoby jednostek.

 

Przekazaniem sprzętu zajmowali się pracownicy Wydziału Organizacji i Informatyzacji Powiatu wspólnie z pracownikami Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia.
Sprzęt posiada odpowiednie oznaczenie, które wskazuje, że został on zakupiony ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.

Blisko 100 tysięcy złotych, o które wnioskowaliśmy i które otrzymaliśmy w ramach projektu, pozwoliło na zakup 32 jednostek o wysokich parametrach jakościowych. Liczymy, że laptopy będą niezawodnie służyły w edukacji naszej młodzieży przez co najmniej kilka najbliższych lat, podkreśla Grzegorz Piec – Starosta Konecki.

Zdaniem producenta sprzęt firmy DELL, serię Latitude 3500 cechuje bardzo wysoka wydajność, niezawodność i łatwość obsługi mobilnej.

Opracował: Radosław Lachowski

GALERIA - NOWE LAPTOPY DLA SZKÓŁ...

2  3

4  5

fot. Paweł Kubiak

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich