loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

SZCZEGÓLNY UPOMINEK DLA PREZYDENTA RP

W dniu 7 lutego na zaproszenie starosty Dariusza zdjęcie SZCZEGÓLNY UPOMINEK...Czechowskiego gościł we Włoszczowie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W spotkaniu uczestniczyli parlamentarzyści i przedstawiciele władz samorządowych Województwa Świętokrzyskiego. W gronie zaproszonych znalazł się również starosta konecki Grzegorz Piec, który wręczył Prezydentowi RP nietypowy upominek promujący powiat i tradycje odlewnicze naszego regionu - żeliwny kociołek.

 

Mamy nadzieję, że ten niezwykle przydatny podczas plenerowych spotkań sprzęt, ozdobiony na pokrywie powiatowym herbem i napisem „Powiat Konecki”, będzie przypominał o tej wizycie i pięknej ziemi koneckiej, nawet podczas chwil relaksu w czasie najbliższej „majówki”.

Starosta konecki Grzegorz Piec, korzystając z tej okazji zaprosił Andrzeja Dudę ,aby odwiedził nasz powiat. Jeśli tylko napięty kalendarz podróży po kraju pozwoli, to wizyty Prezydenta RP możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach.

Opracował: Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe we Włoszczowie