loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

NABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2019/2020

logoSzanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informujemy, że w dniach od 13 maja 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. będzie trwał nabór do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020.

Szczegółowe zasady oraz regulaminy rekrutacji dostępne są na stronach internetowych szkół.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych oraz bursy szkolnej, a także z terminami rekrutacji:

1. Terminarz rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół policealnych – (plik.pdf).
  2. Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych – (plik.pdf).
  3. Informacje o planowanym naborze na rok szkolny 2019/2020 – (plik.pdf).
  4. Oferta Bursy Szkolnej w Końskich – (plik.pdf).

oferta m