loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - KUNÓW

Paweł Goraj - Administrator

W dniu 11 grudnia 2013 roku w Starostwie zdjęcie puchar górPowiatowym w Końskich Bogdan Soboń – starosta konecki spotkał ze sztangistami biorącymi udział w Pucharze Gór Świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów. Organizatorem zawodów był Stanisław Pożoga. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z klubu MUKS „Herkules” Modliszewice, a także zawodnicy z Tarnobrzegu, Skarżyska – Kamiennej, Starachowic i Stali. W klasyfikacji drużynowej „Herkules” z Modliszewic zajął trzecie miejsce, natomiast w konkurencjach indywidualnych nasi zawodnicy wywalczyli 3 złote i dwa brązowe medale.

Złoty medal wywalczył Tomasz Janas w kategorii wagowej 52 kilogramy, Maks Piotrowski w kategorii wagowej 56 kilogramy, oraz Edward Rożnowski w kategorii wagowej 94 kilogramy. Medale brązowe zdobyli Piotr Kowalski i Damian Wilk. Podczas spotkania starosta konecki wręczył upominki Tomaszowi Janasowi, Maksowi Piotrowskiemu, Damianowi Wilkowi, oraz zwycięzcy w kategorii Open weteranów, Edwardowi Rożnowskiemu.