loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

SIATKARSKIE LAURY ROZDANE

Paweł Goraj - Administrator

 

7 kwietnia na hali sportowej w Stadnickiej zdjęcie laury rozdaneWoli, odbył się finałowy Turniej w Piłce Siatkowej z cyklu Grand Prix Powiatu Koneckiego o Puchar Starosty Koneckiego. Po Fałkowie, Radoszycach i Stąporkowie przyszedł czas na drużynę z Końskich. Gospodarze bez większych problemów pokonali swych przeciwników i wygrali zawody. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Stąporkowa, natomiast trzecie miejsce zdobyli - Centralni Kozia Wola. W Turnieju rywalizowało 8 drużyn. Warto dodać, że pośród rywalizujących przedstawicieli płci męskiej znalazła się jedna kobieta – Magda Maciążek z drużyny Maskotki. Tego dnia podsumowano też cały cykl zawodów. Najlepszą drużyną Grand Prix okazali się młodzi siatkarze z Koziej Woli.

 

Tuż za nimi „Sto Potworków”, drużyna Końskie i De Lux. Nagrody kapitanom drużyn i najlepszym zawodnikom wręczali: burmistrz Miasta i Gminy Końskie Michał Cichocki oraz Krzysztof Stachera, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia. Pogratulowali Oni zawodnikom postawy, a także wyrazili radość z faktu, że impreza przyciągnęła wielu młodych ludzi, gotowych poświęcić niedzielny dzień swojej ulubionej dyscyplinie. Głos zabrał też prezes Stowarzyszenia sportowego Fair Play, organizator rozgrywek - Grzegorz Pałosz, który podziękował władzom miasta i powiatu za ufundowanie nagród i życzliwy stosunek do sportowych inicjatyw.

7 kwietnia na hali sportowej w Stadnickiej Woli, odbył się finałowy Turniej w Piłce Siatkowej z cyklu Grand Prix Powiatu Koneckiego o Puchar Starosty Koneckiego. Po Fałkowie, Radoszycach i Stąporkowie przyszedł czas na drużynę z Końskich. Gospodarze bez większych problemów pokonali swych przeciwników i wygrali zawody. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Stąporkowa, natomiast trzecie miejsce zdobyli - Centralni Kozia Wola. W Turnieju rywalizowało 8 drużyn. Warto dodać, że pośród rywalizujących przedstawicieli płci męskiej znalazła się jedna kobieta – Magda Maciążek z drużyny Maskotki. Tego dnia podsumowano też cały cykl zawodów. Najlepszą drużyną Grand Prix okazali się młodzi siatkarze z Koziej Woli. Tuż za nimi „Sto Potworków”, drużyna Końskie i De Lux. Nagrody kapitanom drużyn i najlepszym zawodnikom wręczali: burmistrz Miasta i Gminy Końskie Michał Cichocki oraz Krzysztof Stachera, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia. Pogratulowali Oni zawodnikom postawy, a także wyrazili radość z faktu, że impreza przyciągnęła wielu młodych ludzi, gotowych poświęcić niedzielny dzień swojej ulubionej dyscyplinie. Głos zabrał też prezes Stowarzyszenia sportowego Fair Play, organizator rozgrywek - Grzegorz Pałosz, który podziękował władzom miasta i powiatu za ufundowanie nagród i życzliwy stosunek do sportowych inicjatyw.