loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

SUKCES KONECKIEGO KICKBOXERA

Paweł Goraj - Administrator

Uczeń koneckiego „ekonomika” Kamil Szlęzak zdjęcie kamil szlęzakzdobył brązowy medal w kickboxingu podczas mistrzostw świata juniorów w Bratysławie. Naszego zawodnika do sukcesu poprowadziły konsekwencja, ambicja i pracowitość. Warto wspomnieć, że Kamil sportami walki interesuje się wyczynowo zaledwie od 2,5 roku. Sukces ten został odniesiony w gronie 1600 zawodników z 50 krajów. Przed treningami karate, gdzie ćwiczył pod kierunkiem Mateusza Garbacza interesował się siatkówką i piłką nożną. Jednak Kamil cały czas poszukiwał, chciał sportu bardziej kontaktowego i tak zaczęła się jego przygoda z boksem tajskim.

Początkowo uczestniczył w treningach sekcji kieleckiej, natomiast od lutego ubiegłego roku ćwiczył w sekcji mieszanej pod kierunkiem Marcina Kija na sali przy ul. Warszawskiej w Końskich. 3 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie Kamila z władzami naszego powiatu. W trakcie spotkania starosta Bogdan Soboń przekazał list gratulacyjny „z życzeniami dalszych sukcesów sportowych, jak również powodzenia w czasie przyszłorocznej matury”. Zarówno wychowawczyni Kamila – pani Iwona Szczepanik oraz dyrektor ZSP nr 3 w Końskich Jolanta Gregorczyk nie ukrywały dumy i zadowolenia z faktu tak znaczącego wyniku sportowego osiągniętego przez ucznia naszej placówki.