loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

DELEGACJA UKRAIŃSKA Z WIZYTĄ W POWIECIE KONECKIM

Paweł Goraj - Administrator

W dniach 20 – 25 września br. na terenie zdjęcie delegacja ukraińskapowiatu koneckiego przebywała delegacja z ukraińskiego rejonu Pohrebyszcze na czele z przewodniczącym Rady Włodimirem Oleksjenko. Delegacja ukraińska przyjechała na zaproszenie Bogdana Sobonia – starosty i uczestniczyła w uroczystościach „Święta hodowców ryb i wędkarzy – Konecka Ryba 2012”, które odbyły się w dniach 22 – 23 września br. w Rudzie Malenieckiej. W ramach wizyty przeprowadzono także wiele rozmów z przedstawicielami powiatowego samorządu oraz przedsiębiorcami, które dotyczyły poszerzenia wzajemnej współpracy m.in. w sektorze gospodarczym.

Delegacja oraz przedstawiciele powiatowego samorządu na czele z Czesławem Kurcbartem – wiceprzewodniczącym Rady; Pawłem Grędą – radnym; Wiesławem Basiakiem – naczelnikiem Wydziału Zarządzania Kryzysowego odwiedziła siedzibę Powiatowej Straży Pożarnej w Końskich i Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziebałtowie; natomiast 24 września zwiedziła siedzibę Parlamentu w Warszawie. W ostatnim dniu wizyty zaproszeni goście zwiedzili nowe siedziby Powiatowego Urzędu Pracy oraz Koneckiego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.