loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI BIEGÓW SZTAFETOWYCH W ŁODZI ŚWIETNY WYSTĘP ZAWODNICZEK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W KOŃSKICH

W Łodzi rozegrano Finał Ogólnopolski zdjęcie biegi sztafetowe Łódźw biegach sztafetowych "VENA SPORT VESTIVAL 2012". W imprezie wzięły udział najlepsze zespoły sztafetowe z całego kraju wyłonione w drodze eliminacji powiatowych i wojewódzkich. Na stadion AZS-u Łódź dotarło ok. 1100 młodych zawodników, ze 154 szkół, którzy utworzyli 225 sztafet. Biegi odbywały na dystansach 4x100 m, 16x100 m i tzw. sztafecie szwedzkiej (100-200-300-400 m). Mimo że na bieżni rywalizowały dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych, nie brakowało emocji i niesamowitej walki. O wynikach niektórych biegów decydowała fotokomórka. - Poziom był bardzo wysoki.

Walka była niesamowita niemal w każdym biegu” - nie krył zadowolenia Leszek Jezierski z Fundacji Vena Sport. Województwo świętokrzyskie reprezentowały między innymi zespoły sztafetowe z naszego miasta. Sztafeta 4x100m dziewcząt z GIMNAZJUM Nr 1 w Końskich - trener Barbara Kania, sztafeta 4x100m z II Liceum Ogólnokształcącego z Końskich - trener Jan Łyczkowski i Sztafeta Szwedzka /100,200,300,400/m dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego z Końskich - trener Mariusz Brzozowicz. Ogromny sukces odniosły dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego z Końskich. Sztafeta szwedzka w składzie: Olga Trzcińska, Anna Cholewińska , Patrycja Zenka i Ewa Młodawska/rezerwowa Patrycja Boczek z wynikiem 2;30,17s zajęła V miejsce. To pierwszy od kilkunastu lat tak dobry wynik koneckich lekkoatletów. Gratulujemy zawodniczkom i ich trenerowi Mariuszowi Brzozowiczowi.