W czwartek 21 maja
br. Starosta Konecki – Grzegorz Piec został wyróżniony prestiżowym „Laurem Samorządu Regionu Świętokrzyskiego”, przyznawanym przez redakcję Echa Dnia podczas uroczystej gali podsumowującej działalność samorządów regionu świętokrzyskiego. Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego przyznawany jest samorządowcom, którzy poprzez swoje decyzje, inicjatywy i skuteczne zarządzanie przyczyniają się do pozytywnego kreowania wizerunku regionu oraz dynamicznego rozwoju lokalnych wspólnot.
Wyróżnienie Starosty Koneckiego jest wyrazem uznania dla jego wieloletniej, konsekwentnej pracy na rzecz rozwoju powiatu koneckiego oraz aktywności podejmowanej na różnych płaszczyznach funkcjonowania samorządu terytorialnego. Doceniono zaangażowanie Starosty w działania ukierunkowane na poprawę jakości życia mieszkańców, rozwój lokalnej infrastruktury, wsparcie inicjatyw społecznych oraz współpracę z innymi jednostkami samorządowymi i instytucjami z terenu województwa świętokrzyskiego i nie tylko.
To wyróżnienie traktuję jako docenienie pracy całego zespołu samorządowego Powiatu. Na co dzień staram się działać odpowiedzialnie i konsekwentnie, mając na uwadze rozwój naszego regionu oraz komfort każdego mieszkańca. Dziękuję wszystkim współpracownikom za pomoc, zaangażowanie i zaufanie. Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego jest dla mnie nie tylko wyróżnieniem, ale również motywacją do dalszej pracy i podejmowania kolejnych wyzwań – mówił Grzegorz Piec.
Otrzymane wyróżnienie stanowi potwierdzenie, że podejmowane przedsięwzięcia Starosty Koneckiego są dostrzegane i wysoko oceniane w skali całego regionu. Gratulujemy!
Małgorzata Młynarczyk
Galeria zdjęć - Starosta Konecki...


fot. arch. Echo Dnia














